اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

شرکت سفیدبام کرمانیان

با بیش از 5 دهه تجربه در زمینه تولید محصولات ساختمانی، به عنوان یکی از پیشروان صنعت، از طریق تولید رنگ، عایق، روان‌کننده، چسب کاشی و محصولات مرتبط، در حال فعالیت می‌باشد. با تکیه بر تجربه و علم فنی خود، این شرکت به دنبال ارائه محصولات با کیفیت برتر و خدمات حرفه‌ای به مشتریان خود می‌باشد.
شرکت سفیدبام کرمانیان مفتخر است که دارای گواهینامه‌های بین‌المللی ایزو 9001، 14001 و 45001 می‌باشد. این گواهینامه‌ها نشان دهنده تعهد شرکت به استانداردهای بین‌المللی در زمینه مدیریت کیفیت، محیط زیست و بهداشت و ایمنی است.
ما در شرکت سفیدبام کرمانیان به ارائه محصولاتی با کیفیت بالا و دوستدار محیط زیست متعهد هستیم. تیم ما از افرادی با تجربه و متخصص در زمینه تحقیق و توسعه، تولید و کنترل کیفیت تشکیل شده است. از طریق به‌کارگیری فناوری‌های نوین و استفاده از مواد اولیه با استانداردهای بالا، ما تمام تلاش خود را در راستای ارائه محصولاتی با عملکرد برتر و رضایتمندی مشتریان میکنیم.
با اعتماد شما به محصولات و خدمات ما، ما به عنوان شرکت سفیدبام کرمانیان، در تلاش هستیم تا بهترین راهکارها و محصولات ساختمانی را برای شما فراهم آوریم.

اولین تولید کننده

دریافت مشاوره تخصصی...

تخصص ما راهنمایی و همیاری شماست...

دریافت مشاوره تخصصی...

تخصص ما راهنمایی و همیاری شماست...

وبلاگ سفیدبام