مقالات

چسب بلوک چیست؟ مزایای چسب هبلکس

چسب بلوک چیست؟ مزایای چسب هبلکس

چسب بلوک، شامل انواع بلوک های AAC و CLC یک ماده اتصال دهنده همه کاره مبتنی بر پلیمر است که به طور خاص به دلیل ایجاد چسبندگی بسیار خوب، دوام و سرعت بخشیدن به فرآیند ساخت و ساز با انواع بلوک ها طراحی شده است. به شکل مخلوط از پیش آماده شده موجود است و همچنین می تواند به راحتی بر روی انواع مختلف مواد دیگری مانند سیمان، ماسه درجه بندی شده و انواع مختلف مصالح دیگر اعمال شود. معمولا دارای ضخامت بسیار متنوعی است و قادر به انجام اهداف متنوع بسیار، آسان و کارآمد خواهد بود.

 

 

 

مهمترین مزایای چسب هبلکس بلوک AAC وCLC به شرح زیر است:
• با استفاده از این ماده ی خاص، تعداد اتصالات بسیار کمتری وجود خواهد داشت و مواد بسیار کمتری در کل ساختار استفاده می شود. زمانی که ساختمان ها به استفاده از این سیستم وابسته باشند، می‌توان تا 75 درصد درکل مواد اتصال صرفه جویی کرد.
• امکان ساخت و ساز سریع را ارائه می دهد، زیرا مواد برای مخلوط کردن کاملا از قبل آماده هستند و فقط باید آب به آن اضافه کنید تا از کاربرد خوب آن لذت ببرید. از طرف دیگر در مورد مواد سیمانی، مواد اولیه باید دقیق و متناسب باشند و سپس مخلوط باید با دقت تهیه شود که این خود فرآیندی بسیار زمان بر است.
• با استفاده از این مواد خاص، دیگر نیازی به عمل آوری نخواهد بود زیرا بدون هیچ گونه عنصر اضافه ای، آب اضافه شده برای رسیدن به استحکام مورد نیاز کافی است. از این رو، فرآیند پخت به طور کامل از کل فرآیند حذف شده است که باعث می شود تا اهداف کلی به راحتی به دست آیند و کارایی بالایی در کل فرآیند وجود داشته باشد.
• تمیزی خوبی دارد زیرا اختلاط، حمل و نقل و استفاده از آن بسیار آسان و بدون دردسر است که اطمینان می دهد می توان محیط را همیشه بدون هیچ گونه مشکلی تمیز نگه داشت.
• این محصول با حداقل زمان فرآیند کامل می شود زیرا نیازی به هیچ نوع عمل آوری یا سایر انواع گچ کاری نیست. از این رو، می توان آن را به طور کامل و در مدت زمان کوتاهی انجام داد تا نتیجه مطلوب به راحتی به دست آید و هیچ فعالیت اضافه ای برای افراد مربوطه وجود نداشته باشد.
• میزان هدر رفت چسب هبلکس بسیار کم و ناچیز است و همیشه اطمینان می دهد که یک کار عالی با تمیزی و کارایی بسیار بالا را ارائه می دهد.
با توجه به کیفیت و دوام چسب هبلکس، استفاده از آن برای انواع بلوک‌، ایده فوق‌العاده‌ای است تا ساختمان ها بتوانند بدون هیچ مشکلی از تمام مزایای ذکر شده استفاده کنند و اهداف کلی خود را بسیار آسان و کارآمد انجام دهند. این مواد آماده، بهترین راه ممکن برای اطمینان از اینکه ساختمان ها قادر به انجام کارایی صحیح خود خواهند بود، هستند، و بهترین مزیت آن این است که به دلیل VOC کم این مواد، برای ساختمان های سبز و محیط زیست مناسب خواهند بود.

 

چسب هبلکس Tiss HB 600
چسب پایه سیمانی پلیمری هبلکس جهت چسباندن قطعات هبلکس و بلوک های دیواری سبک و معمولی استفاده می گردد. چسبندگی ، قیمت مناسب، استحکام و مقاومت بالا و مقاومت در برابر رطوبت از خواص منحصر به فرد این چسب می باشد و نیاز به افزودن هیچ افزودنی دیگری ندارد. این ملات پلیمری تنها با افزودن آب به آن آماده مصرف است.

چسب هبلکس Tiss HB 600

ویژگی ها
• چسباندن قطعات هبلکس ( بلوک های AAC) و بسیار مقاوم در برابر رطوبت و آب
• چسباندن واتصال بلوک های سبک CLC، همرا ه با چسبندگی عالی به سطح
• جهت چسباندن و اتصال بلوکهای سیمانی سبک که درصد مصرف بسیار پایینی دارد و از این رو بسیار مقرون به صرفه است

• جهت هموار کردن و تسطیع سطوح داخلی و خارجی دیوارها، قابلیت آماده نمودن سریع و آسان، در دو رنگ خاکستری و سفید

بازگشت به لیست